Klienci

 

 

„Pracownicy Hoyer Motors poświęcają
nam pełną uwagę w przypadku każdego
problemu. Zawsze są otwarci na sugestie
podczas omawiania modyfikacji lub
specjalnych rozwiązań”.
 

 

Firma Bosch Rexroth współpracuje z firmą Hoyer Motors w zakresie dostaw silników do urządzeń dedykowanych dla rynku morskiego, głównie do agregatów hydraulicznych. Kluczowym elementem tej współpracy jest korzystna relacja wartości do ceny. Do wybrania firmy Hoyer Motors jako poddostawcy przekonała nas wysoka jakość silników w stosunku do ich ceny. Nieocenione dla nas są również poziom obsługi klienta oraz dbałość o szczegóły, jaką firma Hoyer Motors wykazuje każdorazowo w przypadku konieczności nagłych modyfikacji lub w innych sytuacjach, w których liczy się czas.

 „Otwarty personel, a szczególnie osoba wyznaczona do kontaktu z naszą firmą, będąca nieustannie w rozjazdach między Danią a Norwegią, zawsze znajdą dla nas czas. Warto również docenić wysoki poziom obsługi procesów administracyjnych, który jest jednym z atutów tej firmy”.
 

Stein Berg Nielsen
Project Manager Controls, Bosch Rexroth

Firma Bosch Rexroth jest jednym z wiodących na arenie światowej koncernów w obszarze technologii napędów i sterowań. Bosch Rexroth jest obecna w 80 krajach na świecie świadcząc usługi dla ponad 500 000 klientów – przede wszystkim z sektora stoczniowego i morskiego.