Hoyer od środka

 

Z uwagi na to, ze niekiedy trudno jest dostrzec, co stanowi o funkcjonowaniu firmy, warto poznać nieco bliżej poszczególne procesy składowe naszej działalności, od zaopatrzenia po sprzedaż.

Logistyka zaopatrzenia
W obszarze logistyki zaopatrzenia panuje ciągły ruch. Co miesiąc otrzymujemy ponad 25 kontenerów z Dalekiego Wschodu i dużą liczbę transportów z całej Europy. Dostawy są przyjmowane zgodnie z udokumentowanym systemem zapewnienia jakości.

Kontrola towarów przychodzących
Zapewnienie jakości. Towary przychodzące są bezpośrednio przy dostawie kontrolowane zgodnie z udokumentowanym systemem zapewnienia jakości. Dla każdego typu produktu zostały ustalone specjalne procedury kontroli jakości, którym poddawane są towary przed ich przekazaniem na magazyn lub wysyłką do klienta.

Magazyn
Zawsze na stanie. Utrzymujemy wysokie stany magazynowe komponentów układu przeniesienia napędu i silników elektrycznych. Aby móc zapewnić szybką dostawę zamówionych części, nasz personel pracuje we wszystkie dni tygodnia w trybie 3-zmianowym.

Warsztat mechaniczny
Szybka regulacja. W naszym warsztacie wykwalifikowani mechanicy na bieżąco wykonują obróbkę i nastawy elementów, co pozwala eliminować niezgodności i zapobiegać eskalacji problemów.

Logistyka dystrybucji
Wysoka skuteczność dostaw. Co miesiąc realizujemy ponad 2,5 tysiąca dostaw. Dostawę każdorazowo poprzez kontrola towarów zgodnie z udokumentowanym systemem zapewnienia jakości towarów wychodzących. Prowadzimy również kontrolę wysyłek, aby zapewnić prawidłowość dostaw do wszystkich klientów.

Sprzedaż
Fachowa obsługa klienta. Zespół działu sprzedaży składa się z młodych specjalistów i doświadczonych fachowców, którzy dążą do zapewnienia klientom najlepszych w branży rozwiązań logistycznych i wsparcia technicznego.

 

 

At Hoyer Motors all goods are subjected to control according to a documented quality assurance system

 

Hoyer Motors carries an extensive program of electric motors in stock